Projekt Erasmus+

Zobacz filmy:

Wszystkie posty w kategorii ERASMUS+ dostępne >>> TUTAJ

Śledź i polub FANPAGE projektu na portalu Facebook TUTAJ

Witamy na stronie projektu „Dualne kształcenie w europejskim wymiarze”, który będzie realizowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rudzie Śląskiej w latach 2019-2022. W tym miejscu będziemy informować o przebiegu naszych działań oraz o najistotniejszych terminach związanych z rekrutacją do projektu.

Udział w projekcie „Dualne kształcenie w europejskim wymiarze” pozwoli 32 uczniom klas II i III Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia na realizację 2-tygodniowych praktyk zawodowych w stolicy Portugalii, Lizbonie.

Zapraszamy do współpracy! 

GALERIA ZDJĘĆ Z I TURY – Lizbona luty 2020 r.

II tura praktyk zagranicznych w programie ERASMUS+ 21.11.2021r. – 04.12.2021r.

Wcześnie rano 21 listopada druga grupa uczniów naszej szkoły wyruszyła do Lizbony w celu realizacji praktyk zawodowych. 8 uczennic rozwijało swoje umiejętności fryzjerskie, z kolei 6 uczniów miało okazję spróbować swoich sił w warsztatach i salonach samochodowych, natomiast 2 uczennice rozwijały swoje umiejętności w sprzedaży towarów i usług odzieżowych, krawieckich. Poza udziałem w zajęciach praktycznych uczniowie poznali najciekawsze zabytki Lizbony i wzięli udział w bogatym programie kulturowym w innych miejscach na terenie Portugalii.

Zapraszamy do zapoznania się z wpisami na profilu Facebook projektu

Projekt „Dualne kształcenie w europejskim wymiarze” jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.